Bez rolnika chlebek znika! Podcast AgroTube - AgroTube

Bez rolnika chlebek znika! Podcast AgroTube

Data publikacji: 09/03/2021 21:03

Aktualizacja: Autor: Wiktoria Roza | Data: 10 marca 2021 o 20:55

podcast
5
(4)

Za nami rok pandemii. Jak oceniają ten trudny czas producenci żywności i rolnicy? Zapraszamy na pierwszy podcast AgroTube z cyklu „Bez rolnika chlebek znika”! Posłuchajcie!

4 marca tego roku minął rok od kiedy minister zdrowia Łukasz Szumowski potwierdził pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce. Pandemia COVID-19 okazała się dla wszystkich dużym zaskoczeniem.

Rok w cieniu pandemii. Podcast AgroTube

Pozrywane łańcuchy dostaw, puste półki, kolejki w sklepach, nowe ograniczenia. Wszyscy pamiętami ile kłopotów przyniosła nam pierwsza fala COVID-19. Producenci żywności i rolnicy zostali skazani na straty. Szczególnie dotkliwe okazało się zamknięcie kanału HoReCa. W tarapatach znaleźli się przede wszystkim producenci trzody chlewnej i drobiu.

Jak sobie z tym wszystkim poradzili rolnicy? Jak oceniają ubiegły rok? I przede wszystkim – co dalej? Kiedy jest szansa na chwilę wytchnienia i powrót do normalności? Na te pytania odpowiada w pierwszym podcaście z naszej serii „Bez rolnika chlebek znika” Andrzej Gantner z Polskiej Federacji Producentów Żywności. Jednak pomimo pandemii koronawirusa ubiegły rok zaskoczył nas również pozytywnie – w jaki sposób?

Stracimy prawo do odmowy mandatu? Podcast AgroTube – posłuchaj!

Jedno jest pewne… bez rolnika chlebek znika!

Choć 2020 rok okazał się niezwykle trudny dla producentów żywności i rolników, wiele wskazuje na to, że obecny 2021 – nie będzie wcale łatwiejszy. I to nie tylko z powodu COVID-19 ale również nowych opłat – o jakie obciążenia chodzi? Czy obecna pocovidowa rzeczywistość to dobry czas na podnoszenie kosztów produkcji żywności? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym nowym podcaście!

„Bez rolnika chlebek znika” to nowa seria rolniczych podcastów AgroTube. Prowadzący Mikołaj Kowalczyk porusza tematy związane z produkcją żywności, rolnictwem i życiem na wsi. Konkluzja – niezależnie od poruszanego tematu jest zawsze jedna – BEZ ROLNIKA CHLEBEK ZNIKA. To prawda stara jak świat – ale zdaje się, że wiele osób o tym dziś zapomina. Dlaczego warto ją przypominać? Sprawdźcie! Zapraszamy do wysłuchania podcastu!

Masz pomysł na ciekawy podcast? Napisz do nas! Czekamy na Wasze komentarze i opinie! 

Czy wpis był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 4

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten wpis jako pierwszy.

Tagi: covid, covid-19, pandemia-koronawirusa, podcast, produkcja-zywnosci, rolnictwo, rolniczy-podcast, zywnosc

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE

Serwis specjalny

KONTAKT24

Zależy nam na Twojej opinii. Chcemy, żeby AgroTube był głosem rolników.

Masz ciekawe informacje, zdjęcia lub wideo i chcesz je opublikować na naszym portalu?

A może masz do nas jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz porozmawiać w sprawie reklamy na naszym portalu, zajrzyj do zakładki Reklama.